+48 724 319 601
info@batogospot.pl

O Batogospot – Wynajmujemy Komfortowe Apartamenty we Wrocławiu

O BATOGOSPOT

Jesteśmy Batogospot - zajmujemy się wynajmem   niezwykłych miejsc dla Naszych Gości. Oferujemy komfortowe apartamenty w pięknym mieście jakim jest Wrocław. Posiadamy ponad 10 letnie doświadczenie w zarządzaniu Apart Hotelem. Przez ten okres czasu posiedliśmy wiedzę pozwalającą w jak najlepszy sposób oferować komfortowe noclegi dla najbardziej wymagających Gości. Państwa uśmiech na twarzy po komfortowo spędzonej nocy jest dla nas najlepszą nagrodą.

Zespół Batogospot

PRIORYTETY BATOGOSPOT

Nasza misja – zapewniamy wyjątkowy pobyt w niezwykłych miejscach dla naszych Gości.

Wizja - Sprawić, by każdy, komu zapewniliśmy miejsce na nocleg miał szeroki uśmiech na twarzy po komfortowo spędzonej w apartamencie nocy.

Booking.com 9,4/10
9.5/10
AirBnB 4,9/5
4.8/5
Google 4,9/5
4.9/5
TripAdvisor 5/5
5/5

Staramy się z całych sił, aby nasze komfortowe apartamenty wyznaczały najwyższe standardy w branży turystycznej,  efekty naszej pracy doceniane są również przez naszych gości. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam się rozwijać dostosowując do najnowszych trendów rynku. Dzięki temu goście odwiedzający nasze komfortowe apartamenty są zadowoleni z wysokiej jakości, którą zapewniamy.

 Tutaj mieszkamy, znamy doskonale rytm w jakim miasto Wrocław funkcjonuje. 

Jesteśmy otwarci na świat, lubimy uśmiech na twarzy naszych Gości gdy mogliśmy im dobrze służyć i zapewnić komfortowy wypoczynek w jednym z naszych apartamentów. 

Sami podróżujemy po całym świecie i odwiedzamy komfortowe apartamenty.  Wiemy jak istotne jest spędzenie czasu po podróży na wypoczynku w komfortowym apartamencie. W miejscu dającym dostęp do serca miasta, zapewniającego swobodę komunikacji.

Jako Gospodarz znamy wszystkie najważniejsze atrakcje Wrocławia i chętnie o nich opowiemy. Specjalnie dla naszych gości prowadzimy przewodnik, w którym opowiadamy o najciekawszych miejscach we Wrocławiu.

Służymy poradą niemal w każdym zakresie. Doradzamy nawet odnośnie wypożyczenia roweru, zaparkowania pojazdu, czy zrobienia udanych zakupów. Co więcej przyjmujemy życzenia specjalne od gości naszych apartamentów.

Uśmiech jest najlepszą Nagrodą

Państwa uśmiech jest najlepszą nagrodą Dbamy o naszych Gości. Wszyscy oni po wizycie w naszych apartamentach mają uśmiech na twarzy. Wpływa na to wysoka jakość apartamentów jak i ich otoczenia. Państwa zadowolenie z pobytu będzie dla nas najlepszą nagrodą.

Świetnie Wykończone Apatramenty

Państwa uśmiech jest najlepszą nagrodą Dbamy o naszych Gości. Wszyscy oni po wizycie w naszych apartamentach mają uśmiech na twarzy. Wpływa na to wysoka jakość apartamentów jak i ich otoczenia. Państwa zadowolenie z pobytu będzie dla nas najlepszą nagrodą.

Wrocław to wyjątkowe Miejsce

Wrocław to wyjątkowe Miejsce Szczególnie zależy nam na promocji wyjątkowego miasta jakim jest Wrocław. Chcemy wspierać nasz region i wskazać wszystkim jego wyjątkową historie i wyjątkowe walory. Z chęcią przekażemy i wszystkie szczegóły dotyczące samego miasta jaki i jego mieszkańców.

Otwarci na rozmowę

Jesteśmy szczerze otwarci na rozmowę z naszymi Gośćmi Lubimy gościć ludzi i z nimi rozmawiać Chętnie opowiemy Państwu o wszystkich korzyściach i atrakcjach związanych z naszym miastem Wrocław.

Wyjątkowy zespół

Stanowimy pozytywny Zespół i służymy pomocą Jesteśmy zespołem zaangażowanych, pozytywnych i energicznych ludzi. Z pasją każdego dnia dążymy do zwiększenia jakości świadczonych przez nas usług dla Państwa.

Miasto tętniące życiem

Wrocław - miasto tętniące życiem Prowadzimy aktywny tryb życia w naszym mieście Wrocław. Z najmilszą chęcią opowiemy o miejscach, które warto we Wrocławiu zobaczyć i ludziach, których warto poznać. Wskażemy również na czas kiedy warto to zrobić.

Wrocław to wyjątkowe miejsce, który każdy powinien odwiedzić. Historia tego miasta jest burzliwa i pełna zapierających dech w piersiach wydarzeń. Miasto od dziesiątek lat jest chętnie odwiedzane przez podróżnych, nie tylko z Polski. Wrocław w 2016 r. otrzymał tytuł europejskiej stolicy kultury, co jest ukoronowaniem kulturalnej i turystycznej oferty miasta. W 2018 roku zdobył zaszczytny tytuł European Best Destination. Będąc we Wrocławiu dobrze zatrzymać się w komfortowych apartamentach na wynajem. Gościć Państwa to dla nas zaszczyt! Serdecznie Zapraszamy!

Zapraszamy do wynajmu apartamentów we Wrocławiu

CZY CHCESZ WYNAJĄĆ APARTAMENT?