+48 724 319 601
info@batogospot.pl

BatogoSpot – Twój partner organizacji podróży służbowych

BatogoSpot - Twój partner w organizacji podróży służbowych

Od ponad 10 lat specjalizujemy się w wynajmie hotelowych apartamentów.  Ten czas umożliwił nam na zdobycie wiedzy, która pozwala w jak najlepszy sposób oferować komfortowe noclegi służbowe. Spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających Gości.  

Zdajemy sobie sprawę jak ważny jest profesjonalizm.  Wybór odpowiedniego obiektu noclegowego może przyczynić się do pozytywnego osiągnięcia celu wyjazdu.

Oferujemy kompleksową obsługę rozpoczynając od doboru odpowiedniego apartamentu poprzez badanie potrzeb klienta, aż do obsługi posprzedażowej i szeroko pojętego doradztwa. Nasza obsługa zawsze służy radą i pomocą. Zorganizujemy dla naszych Gości taxi, polecimy smaczną restaurację oraz doradzimy, które miejsca we Wrocławiu warto zobaczyć. Jesteśmy do dyspozycji dla naszych Gości przez całą dobę. 

Naszą misją jest sprawić, by każdy komu zapewniliśmy miejsce na nocleg miał szeroki uśmiech na twarzy po komfortowo spędzonej nocy w apartamencie. 

Pomożemy w optymalizacji kosztów podróży służbowych naszych klientów. Dla stałych klientów zapewniamy rabaty. 

Dostosowujemy się do potrzeb fakturowania. Proponujemy wystawianie faktury za każdorazową usługę noclegową bądź fakturę zbiorczą za określony okres rozliczeniowy. Możemy też indywidualnie dopasować się do opisu faktury, daty wystawienia dokumentu oraz innych elementów, które są dla Państwa ważne. 

Zapewniamy dla Państwa dogodne warunki pracy. W każdym apartamencie zapewniamy stół biurowy, wygodne krzesło do pracy oraz dostęp do bezpłatnego, szybkiego Internetu.  

Posiadamy apartamenty w centrum Wrocławia z miejscem parkingowym w garażu podziemnym. Dzięki dogodnej lokalizacji mogą Państwo bezproblemowo dotrzeć na umówione spotkanie. 

 

Nasze korzyści
Kompleksowa obsługa
Ekspresowy i elastyczny check-in i check-out
Parking w garażu podziemynm
Bezpłatny dostęp do Internetu
Dogodne warunki pracy
Organizacja transferu z lotniska i dworca
Butelka wody, kawa i herbata
Wysoki standard wykończenia
Możliwośc rezerwacji kilku apartamentów w jednym miejscu
Bogate wyposażenie
Jak w domu
Bezpłatnie akceptujemy zwierzęta

Państwa uśmiech na twarzy po komfortowo spędzonym noclegu jest dla nas wspaniałą nagrodą, która motywuje nas do działania 🙂

Zapraszamy do szybkiego i sprawnego kontaktu: 

  📞  +48 724 319 601
  📧  info@batogospot.pl

Add comment / Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

CZY CHCESZ WYNAJĄĆ APARTAMENT?