+48 724 319 601
info@batogospot.pl

Podróż służbowa z Batogospot – Partner numer 1 w podróży służbowej

Jesteśmy rzetelnym partnerem w organizacji podróży służbowej. Jesteśmy elastyczni, dzięki temu możemy zaoferować komfortowy apartament we Wrocławiu dostosowany w pełni do Twoich indywidualnych potrzeb. Dzięki współpracy z nami możesz osiągnąć wiele korzyści takich jak preferencyjne metody fakturowania, czy optymalizacja kosztów. Posiadamy też indywidualną ofertę dla stałych klientów. Zachęcamy do nawiązania współpracy.

Od ponad 10 lat specjalizujemy się w wynajmie hotelowych apartamentów.  Ten czas umożliwił nam na zdobycie wiedzy, która pozwala w jak najlepszy sposób oferować komfortowe noclegi służbowe. Spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających Gości. Zapewniamy najwyższy standard oferowanych usług.  Przyjmujemy życzenia specjalne od naszych wyjątkowych gości.

Oferujemy kompleksową obsługę rozpoczynając od doboru odpowiedniego apartamentu poprzez badanie potrzeb klienta, aż do obsługi posprzedażowej i szeroko pojętego doradztwa. Nasza obsługa zawsze służy radą i pomocą. Zorganizujemy dla naszych Gości taxi, polecimy smaczną restaurację oraz doradzimy, które miejsca we Wrocławiu warto zobaczyć. Jesteśmy do dyspozycji dla naszych Gości przez całą dobę.

Pomożemy w optymalizacji kosztów podróży służbowych naszych klientów. Dla stałych klientów zapewniamy rabaty.

Komfortowe apartamenty a Podróż służbowa

Podróż służbowa

Zachęcamy do zapoznania się z naszą Ofertą

Posiadamy w ofercie 11 apartamentów przystosowanych do obsługi gości w podróży służbowej, w każdym apartamencie znajduje się stół przystosowany do pracy, wygodne krzesło i szybkie pasmo WI -FI

Komfortowe Apartamenty

Dzięki nawiązaniu współpracy z lokalnymi firmami, jesteśmy w stanie połączyć nocleg w komfortowym apartamencie z innymi udogodnieniami takimi jak zwiedzanie Wrocławia i organizacja wycieczek grupowych.

Dodatkowo oferujemy usługę jaką jest hotel ze śniadaniem dzięki nawiązaniu współpracy z jedną z najlepszych kawiarni we Wrocławiu. Jedną z tych kawiarni jest Bema Cafe.

Zdajemy sobie sprawę jak ważny jest profesjonalizm.  Wybór odpowiedniego obiektu noclegowego może przyczynić się do pozytywnego osiągnięcia celu wyjazdu.

Dostosowujemy się do potrzeb fakturowania. Proponujemy wystawianie faktury za każdorazową usługę noclegową bądź fakturę zbiorczą za określony okres rozliczeniowy. Możemy też indywidualnie dopasować się do opisu faktury, daty wystawienia dokumentu oraz innych elementów, które są dla Państwa ważne.

Zapewniamy dla Państwa dogodne warunki pracy. W każdym apartamencie zapewniamy stół biurowy, wygodne krzesło do pracy oraz dostęp do bezpłatnego, szybkiego Internetu.  

Posiadamy apartamenty w centrum Wrocławia z miejscem parkingowym w garażu podziemnym. Dzięki dogodnej lokalizacji mogą Państwo bezproblemowo dotrzeć na umówione spotkanie. 

Jesteśmy świadomi zagrożeń mogących powstać podczas podróży służbowej, szczególnie w ostatnim czasie. Mąjac na uwadze komfort i bezpieczeństwo naszych gości dostosowaliśmy się do szczegółowych wytycznych dotyczących przyjmowania gości podczas pandemii covid-19. Nasze apartamenty dezynfekowane są ze szczególną starannością. Goście odwiedzający Wrocław mają gwarancję komfortu i bezpieczeństwa w czystym apartamencie.

Dowiedz się wiecej o warunkach i dezynfekcji apartamentów Batogospot

Naszą misją jest sprawić, by każdy komu zapewniliśmy miejsce na nocleg miał szeroki uśmiech na twarzy po komfortowo spędzonej nocy w apartamencie.

Nasze korzyści
Kompleksowa obsługa
Ekspresowy i elastyczny check-in i check-out
Parking w garażu podziemynm
Bezpłatny dostęp do Internetu
Dogodne warunki pracy
Organizacja transferu z lotniska i dworca
Butelka wody, kawa i herbata
Wysoki standard wykończenia
Możliwośc rezerwacji kilku apartamentów w jednym miejscu
Bogate wyposażenie
Jak w domu
Bezpłatnie akceptujemy zwierzęta

Państwa uśmiech na twarzy po komfortowo spędzonym noclegu jest dla nas wspaniałą nagrodą, która motywuje nas do działania 🙂

podróz-sluzbowa

Każdego dnia staramy się podnosić jakość naszych usług, aby podróż służbowa spędzona w komfortowym apartamencie przyniosła zadowolenie naszym gościom. Specjalizujemy się w łączeniu usług wynajmu apartamentów i zwiedzania miasta. Wrocław to wyjątkowe miejsce, które każdy powinien odwiedzić. Serdecznie zapraszamy Państwa do Wrocławia i współpracy z nami.

Zapraszamy do szybkiego i sprawnego kontaktu: 

  📞  +48 724 319 601
  📧  info@batogospot.pl

Add comment / Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

CZY CHCESZ WYNAJĄĆ APARTAMENT?