+48 724 319 601
info@batogospot.pl

Najlepsza piekarnia Wrocław

Najlepsza piekarnia Wrocław- Gdzie kupić pieczywo na śniadanie

Piekarnia Wrocław to bardzo często wyszukiwane hasło, nie tylko przez internautów, ale również przez prawdziwych koneserów pieczywa. Ponieważ Wrocław to duże europejskie miasto i prawie każdy polak spożywa świeże pieczywo na śniadanie, szukając piekarni Wrocław będziemy mieli duży wybór. Najłatwiej znaleźć ją w centrum lub w okolicach śródmieścia. Rozpoczynając wyprawę z ulicy Bema, możemy spotkać ich wiele.

Apartamenty BatogoSpot Tumski zlokalizowane są w centrum miasta tuż przy placu Bema. Warto zatem wiedzieć, że bardzo blisko wynajętego apartamentu znajduje się piekarnia, w której Wrocławianie na co dzień stoją w ogromnych kolejkach, aby kupić na śniadanie dobre pieczywo.  

iekarnia Wrocław

Piekarnia Wrocław - jak tam trafić?

Piekarnia zlokalizowana jest 110 m od apartamentu. Wystarczy wyjść na główną ulicę (od strony Bema) skręcić w lewo i iść cały czas prosto. Będziecie mijać sklep „żabka”. Dalej musicie iść cały czas prosto aż do skrzyżowania i przejść przez ulicę na światłach. Po 2 minutach będziecie na miejscu 🙂 

Adres: plac Bema 4 

📞Telefon: 71 322 48 40

Godziny otwarcia: 06:00-18:00

Znana i lubiana

Jeśli natomiast szukacie znanej piekarni, która ma swoje lokale w całej Polsce to 100 m od apartamentu znajduje się piekarnia Hert. Trzeba iść tą samą trasą, jak do piekarni na placu Bema. Zaraz po przejściu na pasach na wprost zobaczycie piekarnię.

Adres: ul. Sienkiewicza 

 

📞 Telefon: 71 318 85 41

 Godziny otwarcia: 06:00-17:30 

W razie pojawienia się jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu 

📞 +48 724 319 601

📧 info@batogospot.pl

Add comment / Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

CZY CHCESZ WYNAJĄĆ APARTAMENT?