+48 724 319 601
info@batogospot.pl

Gwarancja bezpieczeństwa i dezynfekcji apartamentów

Dezynfekcja Apartamentów - z nami możesz podróżować bezpiecznie

Gwarancja bezpieczeństwa i dezynfekcji apartamentów to podstawa w planowaniu podróży. W trosce o bezpieczeństwo naszych Gości zapewniamy, że każdego dnia dbamy o to, abyście mogli czuć się bezpiecznie w naszych mieszkaniach – tak jak u siebie w domu. Pomimo zagrożenia epidemiologicznego związanego z covid – 19, dokładamy wszelkich starań, aby apartamenty, które udostępniamy, były bezpieczne. Ze szczególną starannością pilnujemy zaleceń lokalnej stacji sanepid. Wyśrubowane standardy czystości i wysoka jakość, jaką zapewniamy stanowią gwarancję bezpieczeństwa. Poniżej przedstawiamy nasze rozwiązania

Po wymeldowaniu każdego Gościa nasz personel dokładnie odkaża apartament. Badania wskazują 99,98% skuteczności odkażania pomieszczeń. Dezynfekujemy wszystkie możliwe potencjalnie miejsca, na których mogą się znajdować drobnoustroje. Ze szczególną starannością podczas dezynfekcji mieszkań podchodzimy do każdego miejsca. Oto przykłady:

 
Dezynfekcja-mieszkan

Sanitaria, umywalki, kabiny prysznicowe, krany odkażamy preparatami na bazie chloru.

Łóżka, kanapy i krzesła spryskujemy specjalnym płynem dezynfekcyjnym.

Gąbki do mycia naczyń przy każdym sprzątaniu wymieniane są na nowe.

Wymieniamy: pościel, poduszki, ręczniki na nowe. Zużyta pościel prana jest w temperaturze powyżej 70°C.

Blaty kuchenne, półki, stoły, klamki, kontakty, klucze, odkażane są specjalnym płynem dezynfekcyjnym.

Wszystkie znajdujące się w apartamencie naczynia są odkażanie wrzątkiem.

Podłogi znajdujące się w mieszkaniu i w w holu myte są specjalnym preparatem.

Zamiast stosować ściereczek wielokrotnego użytku zostawiamy dla Gości ręcznik papierowy.

Sanitaria, umywalki, kabiny prysznicowe, krany odkażamy preparatami na bazie chloru

Wszystkie pomieszczenia sanitarne są odkażane płynami z chlorem

Wszystkie znajdujące się w apartamencie naczynia a także przyrządy do gotowania i urządzenia kuchenne są odkażanie wrzątkiem.

W celu zapewnienia jak najlepszej jakości podczas pobytu naszych gości zapewniamy jednorazowe gąbki w kuchni, jednorazowe pojemniki z kosmetykami. Sterylnie zapakowane jednorazówki gwarantują czystość i Bezpieczeństwo w podróży

Odstępy pomiędzy rezerwacjami

Drobnoustroje mogą się utrzymywać do kilkunastu godzin poza organizmem żywym, dlatego w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo zapewniamy, że pomiędzy rezerwacjami zachowamy jeden dzień przerwy. W czasie sprzątania zapewniamy wietrzenie wszystkich pomieszczeń. 

Czyste Powietrze - Gwarancja Bezpieczeństwa

Wszystkie badania wskazują, że obecność covid-19, jak i innych wielu drobnoustrojów w powietrzu utrzymuje się maksymalnie do 6h. Robiąc 24 godzinną przerwę między rezerwacjami zyskujemy pewność, że potencjalne wirusy w powietrzu zostaną zneutralizowane i nie będą stanowiły zagrożenia dla naszych gości.

gwarancja-bezpieczeństwa

Wykwalifikowana kadra pracowników

Nasza kadra dbająca o czystość przeszła specjalne szkolenia dotyczące sprzątań i stosowania wszystkich środków dezynfekcyjnych. Każdy pracownik wyposażony jest w specjalne rękawiczki do sprzątania. Przed i po wykonaniu sprzątania każdy nasz pracownik zobligowany jest do odkażenia rąk specjalnym płynem dezynfekcyjnym – grzybobójczym. 

Wszyscy nasi Pracownicy mieszkają do 1 km od apartamentów. Każdy z naszych pracowników nie dojeżdża do pracy komunikacją miejską. Pracownicy jeżdżą swoimi autami, albo idą do pracy pieszo. 

Zdrowie jest najcenniejszą zdobyczą, a zadowolenie największym bogactwem

Wieloletnie doświadczenie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dbaniu o najwyższą jakość oferowanych przez nas usług. co tu dużo mówić, nasze opinie mówią same za siebie.

Nasze apartamenty zawsze szczyciły się czystością i niemal sterylnymi warunkami. Minimalistyczny wystrój wnętrz sprzyja utrzymaniu czystości.

Google
4.8/5
Booking.com
9.4/10
Trip advisor
5/5

Specjalny Serwis Sprzątający

Wykwalifikowana kadra pracownicza to podstawa każdego dobrego zespołu. Nie da się utrzymać wysokiej jakości usług bez świadomej i zaangażowanej kadry pracowniczej.

Nasz serwis sprzątający to specjaliści z doświadczeniem, którzy są świadomi obowiązków i zagrożeń wiążących się z wykonywaną przez nich pracą. Dlatego podchodzą do swoich obowiązków z największą starannością

Jak wygląda czystość w Batogospot

Odzież ochronna - gwarancja bezpieczeństwa i dezynfekcji

Nasz personel sprzątający oprócz środków dezynfekujących wyposażony jest również w specjalna odzież ochronną

Nic nie zapobiega zagrożeniu bardziej niż nasza własna ostrożność

Musimy pamiętać, że niezależnie od tego jakich starań dołożymy podczas dbania o czystość, największym zagrożeniem jest kontakt z obcymi ludźmi. Zachowajmy ostrożność, unikajmy przypadkowych bliskich kontaktów z obcymi. Nośmy odzież ochronną odwiedzając miejsca publiczne. Nie korzystajmy z komunikacji miejskiej. Szczególna uwagę zwracajmy na zalecenia bezpieczeństwa w odwiedzanych miejscach

2 Comments

  1. Magdalena

    To jest naprawdę istotne w obecnej sytuacji. Dziękujemy, że dbacie o Nas.

  2. Kasia

    świetna wiadomość! te informacje ułatwiły mi podjęcie decyzji. Mam nadzieję, że urlop we Wrocławiu będzie udany 🙂

Add comment / Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

CZY CHCESZ WYNAJĄĆ APARTAMENT?