+48 724 319 601
info@batogospot.pl

Kawiarenka Wedel Wrocław – Centrum dla czekoladowych fanów

Pijalnia Wedel - centrum czekolady

Ludzie na całym świecie kochają czekoladę i nie mogą z niej całkowicie zrezygnować. My się nie dziwimy, ponieważ również jesteśmy jej fanami. 

W centrum Wrocławia można znaleźć pyszną Pijalnie Czekolady Wedel, w której ostatnio byliśmy i wszystkim serdecznie polecamy. 

Ludzie na całym świecie kochają czekoaldę 


Gdzie się znajduje

Pijalnia Czekolady Wedel znajduje się w dwóch miejscach we Wrocławiu:

→ Rynek 59

→ Centrum handlowe Magnolia Park, ul. Legnicka 58.

Kawiarnia w rynku otwarta jest od godziny 9:00 do godziny 23:00. Natomiast „Czekolodziarnia” w Magnolii Park otwarta jest od godziny 9:00 do godziny 21:00. My odwiedziliśmy punkt na Rynku i ten punkt też wam krótko opiszemy. 

Odległość od apartamentu

  •  BatogoSpot Towers

Do Pijalni Czekolady Wedel proponujemy wybrać się pieszo. Z BatogoSpot Towers w około 10 minut spacerkiem można dojść do kawiarni. Na zdjęciu obok przedstawiamy wyznaczoną trasę. 

Trzeba iść ul. Podwale w stronę rynku. Następnie skręcić w lewo w ul. Świętego Mikołaja. Miną Państwo placówkę mBank’u , Cerkiew Prawnosławną i przy restauracji Korba należy przejść na drugą stronę ulicy i iść cały czas prosto aż po lewej stronie zobaczą Państwo poszukiwaną kawiarnie. 

  • BatogoSpot Tumski 

Do Pijalni Czekolady Wedel można dość spacerując malowniczymi uliczkami Rynku Wrocławskiego. Trasa przedstawiona obok szacuje czas dotarcia na miejsce po około 20 minutach. 

Mijając Wyspę Słodową, a następnie Halę Targową należy skręcić w prawo w plac Nankiera i przy Intytucie Filologii Romańskiej należy skręcić w lewo w ul. Łaciarską, aż do przecięcia się z ul. Wita Stworza. Tam należy skręcić w lewo i iść cały czas prosto mijając ul. Kuźniczą, następnie ul. Więzienną aż do momentu jak po prawej stronie zobaczą Państwo Pijalnie Czekolady Wedel. 


Wnętrze

Na poniższych zdjęciach przedstawiamy Państwu wnętrze lokalu. Kawiarnia jest mała i przytulna. Fani tej firmy mogą zakupić ich produkty i porozmawiać z miłą obsługą, które we wszystkim pomoże i doradzi. 

Batogo Poleca

Wybór jest naprawdę bardzo duży i najchętniej wszystkiego byśmy spróbowali, ale niestety nie dalibyśmy rady wszystkiego zjeść. Zdecydowaliśmy się zamówić bezę z kremem z serkiem mascarpone, truskawkami i puree z marakui. Dostaliśmy dużą porcję, która była naprawdę bardzo słodka i do tego przepięknie podana. Do picia zamówiliśmy lemoniadę z truskawek i mięty. Napój był bardzo orzeźwiający. Idealny po całym dniu zwiedzania. 

Poniżej przedstawiamy zdjęcia zamówionej słodkości i lemoniady. 

Życzymy smacznego 👌😃👌

W razie pytań służymy radą i pomocą 

Magdalena Żurawska

📞 +48 724 319 601

📧 info@batogospot.pl

Add comment / Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

CZY CHCESZ WYNAJĄĆ APARTAMENT?