+48 724 319 601
info@batogospot.pl

Kawiarenka Wedel Wrocław – Centrum dla czekoladowych fanów

Pijalnia Wedel - centrum czekolady

Ludzie na całym świecie kochają czekoladę i nie mogą z niej całkowicie zrezygnować. My się nie dziwimy, ponieważ również jesteśmy jej fanami. 

W centrum Wrocławia można znaleźć pyszną Pijalnie Czekolady Wedel, w której ostatnio byliśmy i wszystkim serdecznie polecamy. 

Ludzie na całym świecie kochają czekoaldę 


Gdzie się znajduje

Pijalnia Czekolady Wedel znajduje się w dwóch miejscach we Wrocławiu:

→ Rynek 59

→ Centrum handlowe Magnolia Park, ul. Legnicka 58.

Kawiarnia w rynku otwarta jest od godziny 9:00 do godziny 23:00. Natomiast “Czekolodziarnia” w Magnolii Park otwarta jest od godziny 9:00 do godziny 21:00. My odwiedziliśmy punkt na Rynku i ten punkt też wam krótko opiszemy. 

Odległość od apartamentu

  •  BatogoSpot Towers

Do Pijalni Czekolady Wedel proponujemy wybrać się pieszo. Z BatogoSpot Towers w około 10 minut spacerkiem można dojść do kawiarni. Na zdjęciu obok przedstawiamy wyznaczoną trasę. 

Trzeba iść ul. Podwale w stronę rynku. Następnie skręcić w lewo w ul. Świętego Mikołaja. Miną Państwo placówkę mBank’u , Cerkiew Prawnosławną i przy restauracji Korba należy przejść na drugą stronę ulicy i iść cały czas prosto aż po lewej stronie zobaczą Państwo poszukiwaną kawiarnie. 

droga towers
  • BatogoSpot Tumski 

Do Pijalni Czekolady Wedel można dość spacerując malowniczymi uliczkami Rynku Wrocławskiego. Trasa przedstawiona obok szacuje czas dotarcia na miejsce po około 20 minutach. 

Mijając Wyspę Słodową, a następnie Halę Targową należy skręcić w prawo w plac Nankiera i przy Intytucie Filologii Romańskiej należy skręcić w lewo w ul. Łaciarską, aż do przecięcia się z ul. Wita Stworza. Tam należy skręcić w lewo i iść cały czas prosto mijając ul. Kuźniczą, następnie ul. Więzienną aż do momentu jak po prawej stronie zobaczą Państwo Pijalnie Czekolady Wedel. 

droga towers 1


Wnętrze

Na poniższych zdjęciach przedstawiamy Państwu wnętrze lokalu. Kawiarnia jest mała i przytulna. Fani tej firmy mogą zakupić ich produkty i porozmawiać z miłą obsługą, które we wszystkim pomoże i doradzi. 

WhatsApp Image 2020 02 14 at 16.43.40 3
WhatsApp Image 2020 02 14 at 16.43.40 1
WhatsApp Image 2020 02 14 at 16.43.40 4
WhatsApp Image 2020 02 14 at 16.43.40

Batogo Poleca

Wybór jest naprawdę bardzo duży i najchętniej wszystkiego byśmy spróbowali, ale niestety nie dalibyśmy rady wszystkiego zjeść. Zdecydowaliśmy się zamówić bezę z kremem z serkiem mascarpone, truskawkami i puree z marakui. Dostaliśmy dużą porcję, która była naprawdę bardzo słodka i do tego przepięknie podana. Do picia zamówiliśmy lemoniadę z truskawek i mięty. Napój był bardzo orzeźwiający. Idealny po całym dniu zwiedzania. 

Poniżej przedstawiamy zdjęcia zamówionej słodkości i lemoniady. 

WhatsApp Image 2020 02 14 at 16.43.40 5

Życzymy smacznego 👌😃👌

batogospot comfort aparthotel przezroczyste — kopia

W razie pytań służymy radą i pomocą 

Magdalena Żurawska

📞 +48 724 319 601

📧 info@batogospot.pl

Add comment / Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

CZY CHCESZ WYNAJĄĆ APARTAMENT?